Saba Tümer’in programına konuk olan oyuncu, “Aslında Influencer algısını yıkmak için dizi projesini kabul ettim. Seyirci ilk başta Muzo karakterini yadırgadı ama sonra çok sevdi. Kadro da çok eğlenceliydi. Hâlâ da kopamıyoruz” dedi.
Related Posts
Yok olmak üzere olan yiyecekler. Kuraklık mutfakları tehdit ediyor
İklim krizi hakkında hükümetler ciddi tedbirler almazsa sabah kahvenizle vedalaşabilirsiniz. Belki de birkaç yıl içinde başka bir alternatif düşünmek zorunda kalacağız. Çünkü son derece narin bir yapıya sahip olan kahve bitkisi, aşırı iklim …
Viral olan anlar; uykusunda aşağı yuvarlandı, rüya gördüğünü sanıp uyumaya devam etti!
Bir kedi, eşyaların üzerinde uyumaya başladı. Dalmış olduğu derin uyku sırasında kayarak aşağı düşen kedi, tam yatağının içine düştü. Yatağının içinde olduğunu fark eden kedi, uykusunda düşmüş olabileceğini düşünerek uyumaya devam etti. Bu komik …
Tolga Sarıtaş ve Zeynep Mayruk evlendi
Oyuncu Tolga Sarıtaş ile tasarımcı Zeynep Mayruk dün Çeşme’de evlendi.