250 milyar dolarlık içerik üreticisi ekonomisi blokzincirine taşınıyor

Güncel tahminler küresel içerik üreticisi ekonomisinin 250 milyar dolar büyüklüğü aştığını gösterirken, bu ekonomiyi blokzincirine taşıyacak yeni bir kripto para projesi duyuruldu.

İnternet reklamcılığı ve dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren bir ekip tarafından geliştirilen Adven Token, yakında Türkiye’nin yerli kripto para borsası Bzetmex’te listelenecek.

Projeye ilişkin ayrıntıları paylaşan Adven Token Proje Direktörü Emirhan Dumlupınar, “Bilgisayar ve cep telefonuyla internete bağlanabilen herkesin katılabileceği bir ekosistem geliştireceğiz. Dijital ekonomi, dijital pazarlama ve içerik üreticiliği her geçen gün büyüyor. Goldman Sachs, bu pazardaki ekonomik büyüklüğün 2027’ye kadar 480 milyar dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Adven Token, bu değeri blokzincirinin güveniyle buluşturacak” diye konuştu.

Projenin güvenilirliğine atıfta bulunan bir diğer ayrıntının da listeleneceği borsa olduğunu vurgulayan Adven Token Proje Direktörü Emirhan Dumlupınar, değerlendirmelerini şu ifadelerle sonlandırdı: “Adven Token, ilerleyen süreçte Türkiye’nin dinamik ve başarılı yerli kripto para borsalarından Bzetmex’te listelenecek. Listelemeye ilişkin tüm ayrıntıları internet sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan paylaşacağız. İnternette geçirdiği zamanı pasif gelir potansiyeline dönüştürmek isteyen tüm kullanıcıları Adven Token ile tanışmaya, Adven Token’ı keşfetmeye davet ediyoruz.”

(EKONOMİ SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x